indiansex.global bukkaked german throats.

 

Inšpirácie

Nedávno ukončená súťaž nám okrem víťazov priniesla celú škálu nápaditých využití nášho milovaného materiálu Cor-ten. Radi by sme Vám všetky návrhy spolu s ich autormi predstavili. Prihlásené súťažné diela sme zaradili do troch kategórií:

VYHLÁSENIE VÝHERCOV !!!

Vážení dizajnéri. Ďakujeme za všetky hodnotné návrhy a nové inšpirácie použitia nášho milovaného materiálu. Do súťaže sa zapojilo až 80 veľmi kvalitných a zaujímavých návrhov dekoratívnych či úžitkových produktov. Týmto chceme úprimne poďakovať všetkým dizajnérom, ktorí svoje návrhy zaslali. Rozhodnutie bolo náročné, nie len vďaka veľkému počtu súťažných prác, ale hlavne ich vysokej kvalite. Veríme, že ešte budeme mať príležitosť nadviazať obojstranne inšpiratívnu spoluprácu pri našich alebo vašich ďalších projektoch. Pri vyhodnotení návrhov sme zohľadňovali váhu štyroch základných aspektov.

 • celkový dizajn a jedinečnosť
 • náročnosť výroby
 • estetické a funkčné využitie
 • predajný potenciál

Dovoľte nám predstaviť víťazov !!! 

 1. cena – MATÚŠ LAGIN a jeho návrh variabilného úžitkového predmetu do interiéru.
  Výhra je vlastná produktová línia 5tich výrobkov s honorárom 1000€ a výroba súťažného návrhu!
 2. cena – ROMAN JURINEC a jeho vytvorenie viacúrovňového kvetináča POLY.
  Výhra je výroba súťažného návrhu.
 3. cena – ŠIMON GALANSKÝ a jeho exteriérové osvetlenie.
  Výhra je výroba súťažného návrhu!Víťazom srdečne blahoželáme.

Súťažné návrhy Sú uverejnené na našej webovej stránke a facebookovom profile. Pri každom uverejnenom návrhu je uvedené aj meno autora. Touto formou budeme propagovať aj samotných dizajnérov. V prípade výroby a predaja vami navrhnutého produktu vyplatíme dizajnérovi podiel na základe autorskej zmluvy.